NL FR EN

FIBA Europe Cup

NOVEMBER 04, Tuesday
17:00 Avtodor Saratov - Tofas
17:45 Lukoil Academic - Egis Kormend
18:30 BC Siauliai - BC Enisey
18:30 Kataja Basket - JSF Nanterre
18:30 KTP Kotka - Bonprix Biella
19:00 Trabzonspor Medical Park - ASE
19:00 Energia Targu Jiu - Tartu
19:00 Sodertalje Kings - Ratiopharm Ulm
19:15 Bakken Bears - Boras Basket
20:00 New Heroes Den Bosch - Enel Basket Brindisi
20:30 LEM - Telenet Giants Antwerp
20:30 Crelan Okapi Aalstar - Fraport Skyliners
NOVEMBER 05, Wednesday
19:00 Magnofit GK Gussing - Cluj Napoca
19:00 Astana - CSM CSU Oradea
19:00 Sportif Usak - Tsmoki-Minsk
21:00 SL Benfica - Belfius Mons-Hainaut
NOVEMBER 11, Tuesday
18:00 Cluj Napoca - Trabzonspor Medical Park
18:00 Egis Kormend - Energia Targu Jiu
18:30 ASE - Magnofit GK Gussing
19:00 Boras Basket - Crelan Okapi Aalstar
19:00 Tofas - Astana
19:00 Tartu - Lukoil Academic
20:00 CSM CSU Oradea - Avtodor Saratov
20:30 JSF Nanterre - SL Benfica
20:30 Belfius Mons-Hainaut - Kataja Basket
20:30 LEM - KTP Kotka
NOVEMBER 12, Wednesday
19:00 Tsmoki-Minsk - BC Siauliai
19:10 BC Enisey - Sportif Usak
19:30 Fraport Skyliners - Bakken Bears
19:30 Ratiopharm Ulm - New Heroes Den Bosch
20:30 Bonprix Biella - Telenet Giants Antwerp
20:45 Enel Basket Brindisi - Sodertalje Kings
NOVEMBER 18, Tuesday
18:00 Egis Kormend - Tartu
18:00 CSM CSU Oradea - Tofas
18:30 Kataja Basket - SL Benfica
18:30 KTP Kotka - Telenet Giants Antwerp
19:00 Trabzonspor Medical Park - Magnofit GK Gussing
19:15 Bakken Bears - Crelan Okapi Aalstar
20:00 New Heroes Den Bosch - Sodertalje Kings
20:00 Cluj Napoca - ASE
20:30 JSF Nanterre - Belfius Mons-Hainaut
NOVEMBER 19, Wednesday
18:00 Energia Targu Jiu - Lukoil Academic
19:00 Avtodor Saratov - Astana
19:00 Sportif Usak - BC Siauliai
19:10 BC Enisey - Tsmoki-Minsk
19:30 Ratiopharm Ulm - Enel Basket Brindisi
19:30 Fraport Skyliners - Boras Basket
20:30 Bonprix Biella - LEM
NOVEMBER 26, Wednesday
19:00 Tsmoki-Minsk - Sportif Usak
DECEMBER 02, Tuesday
18:00 ASE - Trabzonspor Medical Park
18:00 Egis Kormend - Lukoil Academic
18:00 Cluj Napoca - Magnofit GK Gussing
19:00 Tartu - Energia Targu Jiu
19:00 Tofas - Avtodor Saratov
19:00 Boras Basket - Bakken Bears
19:30 Fraport Skyliners - Crelan Okapi Aalstar
20:00 CSM CSU Oradea - Astana
20:30 JSF Nanterre - Kataja Basket
20:30 Belfius Mons-Hainaut - SL Benfica
20:30 Telenet Giants Antwerp - LEM
DECEMBER 03, Wednesday
19:10 BC Enisey - BC Siauliai
19:30 Ratiopharm Ulm - Sodertalje Kings
20:30 Bonprix Biella - KTP Kotka
20:45 Enel Basket Brindisi - New Heroes Den Bosch
DECEMBER 09, Tuesday
17:45 Lukoil Academic - Tartu
18:30 KTP Kotka - LEM
18:30 Kataja Basket - Belfius Mons-Hainaut
18:30 BC Siauliai - Tsmoki-Minsk
19:00 Energia Targu Jiu - Egis Kormend
19:00 Avtodor Saratov - CSM CSU Oradea
19:00 Sodertalje Kings - Enel Basket Brindisi
19:00 Trabzonspor Medical Park - Cluj Napoca
19:15 Bakken Bears - Fraport Skyliners
20:00 New Heroes Den Bosch - Ratiopharm Ulm
20:30 Telenet Giants Antwerp - Bonprix Biella
20:30 Crelan Okapi Aalstar - Boras Basket
DECEMBER 10, Wednesday
19:00 Sportif Usak - BC Enisey
19:00 Magnofit GK Gussing - ASE
19:00 Astana - Tofas
21:00 SL Benfica - JSF Nanterre
DECEMBER 16, Tuesday
17:00 Astana - Avtodor Saratov
18:00 ASE - Cluj Napoca
18:30 BC Siauliai - Sportif Usak
19:00 Tartu - Egis Kormend
19:00 Tofas - CSM CSU Oradea
19:00 Tsmoki-Minsk - BC Enisey
19:00 Magnofit GK Gussing - Trabzonspor Medical Park
19:00 Boras Basket - Fraport Skyliners
19:00 Sodertalje Kings - New Heroes Den Bosch
20:30 LEM - Bonprix Biella
20:30 Lukoil Academic - Energia Targu Jiu
20:30 Telenet Giants Antwerp - KTP Kotka
20:30 Crelan Okapi Aalstar - Bakken Bears
20:30 Belfius Mons-Hainaut - JSF Nanterre
20:45 Enel Basket Brindisi - Ratiopharm Ulm
21:00 SL Benfica - Kataja Basket
JANUARY 13, Tuesday
19:00 Magnofit GK Gussing - LEM
19:00 Tartu - Fraport Skyliners
19:00 Trabzonspor Medical Park - Telenet Giants Antwerp
19:00 Energia Targu Jiu - Crelan Okapi Aalstar
20:30 Belfius Mons-Hainaut - BC Enisey
20:30 JSF Nanterre - Sportif Usak
20:45 Enel Basket Brindisi - Astana
JANUARY 20, Tuesday
19:00 Avtodor Saratov - Tartu
19:00 Trabzonspor Medical Park - BC Enisey
19:00 Sportif Usak - Magnofit GK Gussing
20:00 Astana - Energia Targu Jiu
20:30 Telenet Giants Antwerp - Belfius Mons-Hainaut
20:30 Crelan Okapi Aalstar - Enel Basket Brindisi
JANUARY 21, Wednesday
19:30 Fraport Skyliners - New Heroes Den Bosch
20:30 LEM - JSF Nanterre
JANUARY 27, Tuesday
19:30 Fraport Skyliners - Avtodor Saratov
20:00 New Heroes Den Bosch - Tartu
20:30 Crelan Okapi Aalstar - Astana
20:30 LEM - Sportif Usak
20:30 Belfius Mons-Hainaut - Trabzonspor Medical Park
20:30 Telenet Giants Antwerp - BC Enisey
JANUARY 28, Wednesday
20:30 JSF Nanterre - Magnofit GK Gussing
20:45 Enel Basket Brindisi - Energia Targu Jiu
FEBRUARY 03, Tuesday
20:00 New Heroes Den Bosch - Avtodor Saratov
FEBRUARY 10, Tuesday
19:00 Avtodor Saratov - New Heroes Den Bosch
19:00 Sportif Usak - JSF Nanterre
19:10 BC Enisey - Belfius Mons-Hainaut
19:30 Fraport Skyliners - Tartu
20:00 Astana - Enel Basket Brindisi
20:30 Telenet Giants Antwerp - Trabzonspor Medical Park
20:30 Crelan Okapi Aalstar - Energia Targu Jiu
20:30 LEM - Magnofit GK Gussing
FEBRUARY 17, Tuesday
19:10 BC Enisey - Trabzonspor Medical Park
20:30 Belfius Mons-Hainaut - Telenet Giants Antwerp
20:30 JSF Nanterre - LEM
20:45 Enel Basket Brindisi - Crelan Okapi Aalstar
FEBRUARY 18, Wednesday
19:00 Magnofit GK Gussing - Sportif Usak
19:00 Tartu - Avtodor Saratov
19:30 Energia Targu Jiu - Astana
20:00 New Heroes Den Bosch - Fraport Skyliners
FEBRUARY 24, Tuesday
18:00 Magnofit GK Gussing - JSF Nanterre
19:00 Sportif Usak - LEM
19:00 Tartu - New Heroes Den Bosch
19:00 Trabzonspor Medical Park - Belfius Mons-Hainaut
19:00 Energia Targu Jiu - Enel Basket Brindisi
19:00 Avtodor Saratov - Fraport Skyliners
19:10 BC Enisey - Telenet Giants Antwerp
20:00 Astana - Crelan Okapi Aalstar
MARCH 10, Tuesday
19:00 Trabzonspor Medical Park - Avtodor Saratov
19:00 Energia Targu Jiu - LEM
19:30 Fraport Skyliners - BC Enisey
20:30 JSF Nanterre - Enel Basket Brindisi
MARCH 12, Thursday
19:00 Avtodor Saratov - Trabzonspor Medical Park
20:30 LEM - Energia Targu Jiu
20:45 Enel Basket Brindisi - JSF Nanterre
MARCH 13, Friday
19:10 BC Enisey - Fraport Skyliners
MARCH 17, Tuesday
19:00 Energia Targu Jiu - LEM
19:30 Fraport Skyliners - BC Enisey
APRIL 24, Friday
16:30 JSF Nanterre - Fraport Skyliners
19:00 Energia Targu Jiu - Trabzonspor Medical Park
APRIL 26, Sunday
16:30 Energia Targu Jiu - Fraport Skyliners
19:00 Trabzonspor Medical Park - JSF Nanterre